بدون شک خلق تصاویر دیجیتالی و نقاشی با کامپیوتر یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توان با کامپیوتر انجام داد . بسیاری از افراد با وجود امکانات کم نرم افزار Paint ویندوز، دست به خلق آثار جالب توجهی با آن می زنند و به دلیل جذابیت نقاشی با کامپیوتر تا کنون طیف وسیعی از نرم افزارهای برای این منظور طراحی و تولید شده اند . در اینجا قصد معرفی یکی از این نرم افزار ها را داریم . نرم افزار Wizard Brush ابزاری قوی با امکانات وسیع برای خلق تصاویر دیجیتال و در اصطلاح نقاشی دیجیتال است . کاربران قادر خواهند بود به کمک انواع قلم ها و ابزارهای طراحی که این نرم افزار در اختیار آنها قرار می دهد، نقاشی و آثار هنری بدیعی را به تصویر بکشند .
از جمله مزایای این نرم افزار محیط بسیار زیبا و کاربر پسند آن می باشد که در عین سادگی، امکانات حرفه ای و ابزار های کاملی را در اختیار شما قرار می دهد . 
یادگیری این نرم افزار بسیار ساده بوده و علاوه بر این در داخل این نرم افزار طرح های آماده ای نیز وجود دارند که با کلیک بر روی آنها می توانید چگونیگی رسم شان را مشاهده نمایید . همچنین ده ها نمونه گرافیک آماده نیز در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید در ایجاد طرح های خود از آنها استفاده نمایید .

و در آخر اینکه این نرم افزار می تواند هدیه ای مناسب برای کودکان باشد و با محیط جذاب خود ساعت ها آنها را سرگرم کند .

Wizard Brush

نسخه ی رایگان و البته محدود برنامه Wizard Brush را می توانید از وب سایت آن به آدرس http://www.eusoftware.com دانلود کنید .

دانلود